ŞenköyLİFE
Paylaş

ŞENKÖY LIFE
HAKKINDA

Hayatın doğal hali Şenköy Life’ ta. Hayatınıza mutluluk sağlık güven ve kolaylık katan çözümlerle konfor ve doğayı sizler için birleştirdik.Hem şehirde hemde köyde yaşamanın adı Şenköy Life.

Aşağı Kaydır
01

ŞENKÖY LIFE HAKKINDA

Yaşamınıza doğa’yı da katın.

Her yer doğa, Her yer yaşam

    Sosyal alanlardan oluşan ŞENKÖY LİFE doğanın ortasında sizi şehir konforuyla yaşatmak için , tasarlanmış sağlam zemin yapısı ve bol oksijeni ile de sizin ve sevdiklerinizin güvenli ve sağlıklı  yaşayacağı  bir alan oluşturmaktadır.

Hayatın doğal hali ŞENKÖY LIFE'ta

Ailenizle huzur ve mutluluk dolu bir yaşam...

Yaşamınıza doğayı da katın.

       Şenköy Life. Hatay Yayladağı Şenköy’de başlıyor. Şenköy life 30.000 m2 alan üzerinde 844 rakımda, Antakya’ya 25 dk Yayladığına 15 dk, doğası ve güzel yemekleri ile meşhur Harbiye’ye 10 dk mesafede bulunmaktadır.

 

       Projemiz 500 ila 600m2 müstakil parseller üzerinde dubleks ev olarak 3+1 ev konseptindedir. Şenköy Life 30 villa, 2500 m2 Yeşil alan, endemik aromatik bitki bahçesi, seyir terası, çocuk oyun alanları, sosyal tesis, yürüyüş parkuru alanları ile birlikte tasarlandı. Dostlarınız ve ailenizle dağ ve binicilik sporları yapabileceğiniz tüm imkanlar yanı başınızda.

30 adet villa ve sosyal alanlardan oluşan ŞENKÖY LİFE doğanın ortasında sizi şehir konforuyla yaşatmak için tasarlandı. Sağlam zemin yapısında inşa edilen güçlü binalarla ve bol oksijeni ile sizin ve sevdiklerinizin güvenle , sağlıkla yaşayacağı bir alan oluşturmaktadır. 

 

       Konforlu dört şerit otoyolla ulaşacağınız evinizde hem şehir hayatını, hem de doğa içinde köy hayatını birlikte yaşayacaksınız.

Hatay’ın en güvenilir ve sağlam zeminine ev sahipliği yapan Yayladağı Şenköy’ de hayata geçirilecek projemiz ŞENKÖY LİFE 30 yıllık inşaat tecrübesine sahip BİLTEK inşaat tarafından yapılmaktadır.

ŞENKÖY LIFE'ta Sosyal Hayat Var

        Terasınızda sevdiklerinizle keyifli zamanlar geçirecek, komşularınızla kahve sohbetleri yaparak birlikte olmanın tadını çıkartacaksınız. Çocuklarınıza özel oyun alanları, sağlınız için düşünülen yürüyüş parkuru , spor alanları, dağ ve binicilik sporları yapabilecek açık hava alanları, ile tüm doğa elinizin altında.

ŞENKÖY LIFE'ta Sakinlik Var

        Doğanın tam ortasında her şeyi doğal haliyle yaşayacağınız Şenköy Life güneşin parlaklığını gökyüzünün maviliğini, daha çok hissedeceksiniz. Şehrin gürültüsünde ve karışıklığından kurtulup, sakinliğin ortasında, sevdiklerinizle daha çok zaman geçirmeniz için, biz her şeyi sizin için düşündük.

ŞENKÖY LIFE'ta Doğa Var

         Şehrin hemen yanı başında, endemik ve aromatik bitkilerin yetiştiği yüksek rakımda doğal hayatın devam ettiği bir ortamın tam ortasında. Siz de bu yaşamın içinde olun. Dağ yürüyüşleri ve binicilik yapabileceğiniz harika yerleri keşfedin.

ŞENKÖY LIFE'ta Kolay Ulaşım İmkanı Var

        Hatay havalimanına 45 dakika, Antakya merkeze 25 dakika ve Yayladağı’na 15 dakika, mesafede bulunmaktadır. Konforlu otoyol ile güvenle evinize ulaşabileceğiniz bir konumdayız. Yayladağı Şenköy’ e 800 metre, karayoluna 50 metre yürüyüş mesafesinde evinize ulaşabileceksiniz.  

ŞENKÖY LIFE’ ta Sağlık ve Mutluluk Var

        Temiz hava, bol oksijen, organik besinler. Hepsi sizin için. Çocuklarınız aileniz ve sevdiklerinizle mutlu olacağınız her şey var. Mutluluklarınızı ertelemeyin Şenköy Life sizi bekliyor. 

ŞENKÖY LIFE'ta Huzur Var

         Şehrin yanı başında, gürültü ve trafikten uzak, evinizin bahçesinde sağlık ve deprem kaygıları olmadan sevdiklerinizle geçireceğiniz huzurlu saatler… Huzur yanı başınızda.

Şenköy, Yayladağı / Hatay

Konforlu otoyol ile ulaşım , karayoluna 50 metre mesafede bulunmaktadır.

Doğanın içinde,
ormanın hemen yanı başında
huzur dolu bir dünya.

Gürültüden uzak, ruhunuzu dinlendirecek bu yeni hayata siz de davetlisiniz.
● Çocuk parkları
● Yürüyüş alanları
● Geniş bahçe ve teras

BAHÇE KAT
PLANI

Üst Kat
PLANI